Florame Kornblomsthydrolat, 200 ml

Ideell for kompresser - med kjølende effekt

kr 119 kr 133 -11%

(kr 595 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv og tørr hud
  • Toniserende og pleiende
  • Lindrer trette øyne

Kjøpes ofte sammen med Florame Rosenhydrolat, 200 ml

Florame Kornblomsthydrolat, 200 ml kr 119 (kr 595 / l)
Florame Rosenhydrolat, 200 ml kr 144 (kr 720 / l)
Totalpris: kr 263
Beskrivelse

Kornblomstblomstervann pleier sensitiv, skjør hud og toner tørt og matt hudvev. I tillegg egner det seg godt for å lindre trette eller irriterte øyne.

Bruk: ​

  • Påfør enten med en bomullspad i sirkulære bevegelser over ansiktet, eller spray direkte på ansiktet.
  • Deretter bør huden klappes tørr for å forhindre uttørking, eller fortsett direkte med videre pleie.
  • Som kompress på øyne og øyelokk.
Varenr.: XDK-FAM-813322
Innhold: 200 ml
EAN: 3516170022386
Merke: Florame
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Alkoholfri, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, One Voice, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Centaurea Cyanus Flower Water[1], Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Aqua

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Florame Kornblomsthydrolat

11 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
15 (57%)
4 stjerner
7 (26%)
3 stjerner
3 (11%)
2 stjerner
1 (3%)
1 stjerne
0 (0%)

26 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.