Fleurance nature Skånsom sjampo, 200 ml

Skånsom hårvask for hele familien

kr 74 kr 83 -11%

(kr 370 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 68 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper - også for barn
  • Nærende og revitaliserende
  • Styrke og glans

Kjøpes ofte sammen med Propolia Hair Conditioner, 500 ml

Fleurance nature Skånsom sjampo, 200 ml kr 74 (kr 370 / l)
Propolia Hair Conditioner, 500 ml kr 323 (kr 646 / l)
Totalpris: kr 397
Beskrivelse

Takket være sin milde formulering er denne sjampoen egnet for alle hårtyper og også for barn fra tre år. Den inneholder mykgjørende, beroligende trollhasselvann samt beskyttende hveteproteiner. Dette gir styrke og glans samt en behagelig følelse i hodebunnen.

Merk: Egnet for barn fra 3 år.

Varenr.: FLE-25110
Innhold: 200 ml
EAN: 3700211151108
Merke: Fleurance nature
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Citricacid, Sodium Chloride, Hydrolized Wheat Protein, Glyceryl Oleate, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfate, Sodium Hydroxyde, Linalool, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Frankrike, www.fleurancenature.fr

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fleurance nature Skånsom sjampo

5 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (50%)
4 stjerner
2 (25%)
3 stjerner
2 (25%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

8 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder