Fleurance nature Light Legs Freshness Gel, 150 ml

Den perfekte pleien for trette ben

kr 124 kr 138 -10%

(kr 827 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Virker oppfriskende
  • Kjølende effekt
  • Med eteriske oljer

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Forfriskende kremgel for bena, 150 ml

Fleurance nature Light Legs Freshness Gel, 150 ml kr 124 (kr 827 / l)
La Saponaria Forfriskende kremgel for bena, 150 ml kr 128 (kr 853 / l)
Totalpris: kr 252
Beskrivelse

Dette gelen er ideell for trette ben og gir rask lindring. Formuleringen kombinerer egenskapene til rødvin, trollhasselvann, kjerringrokk og eteriske oljer fra lavendel, geranium og kamfer for å friske opp tunge ben og gi en kjølende effekt.

Bruk: Massér inn i bena nedenfra og opp to ganger daglig.

Merknader:

  • Ikke bruk på sår, ødelagt hud eller slimhinner.
  • Unngå øyekontakt.
  • Ikke egnet for barn, gravide eller ammende.
Varenr.: FLE-24185
Innhold: 150 ml
EAN: 3700211141857
Merke: Fleurance nature
Produkttyper: Spesialpleie
Hudtype: Normal hud
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol[2], Menthol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Cellulose, Menthyl Pca, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Cellulose Gum, Cinnamomum Camphora (Camphor) Bark Oil, Glycerin, Pelargonium Graveolens Stem/Leaf Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citricacid, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellal

  1. fra økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Frankrike, www.fleurancenature.fr

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fleurance nature Light Legs Freshness Gel

4 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder