Fleurance nature Klarerende sjampo, 200 ml

Balansert rens med borre og nesle

kr 74 kr 83 -11%

(kr 370 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 68 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fett hår
  • Seboregulerende egenskaper
  • Skummer behagelig

Kjøpes ofte sammen med La Saponaria Volumgivende balsam, 150 ml

Fleurance nature Klarerende sjampo, 200 ml kr 74 (kr 370 / l)
La Saponaria Volumgivende balsam, 150 ml kr 79 (kr 527 / l)
Totalpris: kr 153
Beskrivelse

Formulert med et trio av plantebaserte aktive ingredienser og spesielt milde tensider, respekterer denne sjampoen både hodebunnen og hår som har en tendens til rask fettoppbygging. Takket være kombinasjonen av borre, nesle samt ziziphus, tilbyr den balanserende og seboregulerende egenskaper. Den er behagelig, sørger for et herlig skum og har en delikat frisk duft.

Varenr.: FLE-25129
Innhold: 200 ml
EAN: 3700211151290
Merke: Fleurance nature
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Decyl Glucoside, Sodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Glycerin[2], Coco Glucoside, Propandiol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Zizyphus Joazeiro Bark Extract, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Parfum, Coconut Alcohol, Sodium Sulfate, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Chloride, Citricacid, Limonene, Citral

  1. fra økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fleurance Nature, 163 Route de Lectoure, 32500, Fleurance, Frankrike, www.fleurancenature.fr

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fleurance nature Klarerende sjampo

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder