Fitocose Tea Tree Oil Intimvask, 250 ml

Renser særdeles skånsomt det følsomme intimområdet!

kr 109 kr 122 -11%

(kr 436 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Også egnet for ungdom
  • Med plantebaserte tensider
  • pH-verdi: 4,5
  • Vegansk og sulfatfri
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Fitocose Azulene Cleansing Gel, 150 ml

Fitocose Tea Tree Oil Intimvask, 250 ml kr 109 (kr 436 / l)
Fitocose Azulene Cleansing Gel, 150 ml kr 88 (kr 587 / l)
Totalpris: kr 197
Beskrivelse

Denne intimvasken er allerede egnet for personlig hygiene hos ungdom. Takket være rene plantebaserte tensider renser den svært skånsomt, respekterer den naturlige pH-balansen i intimområdet og motvirker dannelsen av ubehagelig lukt.

Bruk:

  • Fyll omtrent 1/3 av lokket og fortynn produktet med vann.
  • Vask deretter skånsomt det ytre intimområdet og skyll grundig.
Varenr.: FIT-CV716
Innhold: 250 ml
EAN: 8050705460823
Merke: Fitocose
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Tetre
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Tymus Vulgaris Leaf Extract[1], Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin[1], Decyl Glucoside, Citricacid, Melaleuca Alternifolia Cajaputi Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Glyceryl Oleate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italia, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fitocose Tea Tree Oil Intimvask

3 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (83%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (16%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.