Fitocose Jalus Sjampo, 200 ml

Skånsom rengjøring for hyppig bruk!

kr 88 kr 98 -10%

(kr 440 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager fra og med 09. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 20. oktober

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 80 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For skadet og slitt hår
  • Særdeles mild formel
  • Med hyaluronsyre
  • Vegan
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml

Fitocose Jalus Sjampo, 200 ml kr 88 (kr 440 / l)
BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml kr 170 (kr 850 / l)
Totalpris: kr 258
Beskrivelse

Denne sjampoen styrker håret takket være innholdet av lavmolekylær hyaluronsyre, som kan binde seg til hårets ytterste lag. Sjampoen inneholder utelukkende plantebaserte tensider, noe som gir en mild vaskeeffekt.

  • pH-verdi: ca. 5,5

Bruk:

  • Bland en liten mengde sjampo (ca. 1 ss) med et halvt glass vann.
  • Påfør det på vått hår med en lett massasje.
  • La det virke i noen sekunder før du skyller ut med varmt vann.
Varenr.: FIT-CV1007
Innhold: 200 ml
EAN: 8050705461936
Merke: Fitocose
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Althaea Officinalis Extract[2], Sodium Lauroyl Glutamate, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Coco­ Sulfate, Inulin, Glycerin, Citricacid, Glyceryl Oleate, Sodium Hyaluronate, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Cetearylalcohol, Vegetable Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Beta-Carotene, Parfum[1], Limonene[1]

  1. fra naturlige ekstrakter og eteriske oljer
  2. fra økologisk dyrking
Om Jalus-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italia, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fitocose Jalus Sjampo

4 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (16%)
4 stjerner
2 (33%)
3 stjerner
2 (33%)
2 stjerner
1 (16%)
1 stjerne
0 (0%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.