Fitocose Henna Red Shine Shampoo, 200 ml

Pust nytt liv i hårfargen din på en naturlig måte!

kr 88 kr 98 -10%

(kr 440 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 80 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For rødt, farget hår
  • Med vakre kobbertoner
  • Bevarer fargens glans
  • Vegansk
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Phitofilos Henna Rød N.3, 100 g

Fitocose Henna Red Shine Shampoo, 200 ml kr 88 (kr 440 / l)
Phitofilos Henna Rød N.3, 100 g kr 72 (kr 720 / kg)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Denne milde og veganske sjampoen fra Fitocose gir kobberfargede refleksjoner på rødt, hennafarget hår og hjelper med hennaekstrakter til å bevare hårfargen strålende vakker.

  • pH-verdi: ca. 5,4

Bruk:

  • Rist godt før bruk!
  • Fortynn en liten mengde sjampo (ca. 1 ss) med et halvt glass vann.
  • Masser forsiktig inn i vått hår.
  • La virke i noen sekunder før du skyller ut med varmt vann.
  • Ikke beregnet for overdreven bruk.
  • Pga. sin naturlige sammensetning danner denne sjampoen svært lite skum.
Varenr.: FIT-CV603
Innhold: 200 ml
EAN: 8050705461899
Merke: Fitocose
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Farget hår, For alle hårtyper
Egenskaper: Sulfatfri, Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Lawsonia Inermis Leaf Extract[2], Juglans Regia Leaf Extract[2], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Inulin, Sodium Chloride, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Lactic Acid, Mentha Piperita Oil[2], Illicium Verum (Anise) Oil, Vanilla Planifolia Bean Extract, Bixa Orellana Seed Extract, Sodium Dehydroacetate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[1], Limonene[1]

  1. fra naturlige ekstrakter og eteriske oljer
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italia, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fitocose Henna Red Shine Shampoo

4 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (42%)
4 stjerner
3 (42%)
3 stjerner
1 (14%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder