Fitocose Arnica & Kamferolje, 150 ml

Oppstrammende massasjeolje med utvalgte eteriske oljer!

kr 121 kr 135 -10%

(kr 807 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Virker styrkende
  • Stimulerende
  • Vegansk
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Fitocose WLD Lavendel- og Rosmarinolje, 150 ml

Fitocose Arnica & Kamferolje, 150 ml kr 121 (kr 807 / l)
Fitocose WLD Lavendel- og Rosmarinolje, 150 ml kr 99 (kr 660 / l)
Totalpris: kr 220
Beskrivelse

Denne massasjeoljen inneholder en blanding av utvalgte eteriske oljer som virker oppkvikkende og stimulerende.

Merk:

  • Kun for utvendig bruk!
  • Oppbevares utenfor barns rekkevidde!
Varenr.: FIT-CV434
Innhold: 150 ml
EAN: 8050705462315
Merke: Fitocose
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Produkttyper: Hudpleieoljer
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Balsamisk, Eukalyptus, Frisk
Lagringshinvisning: Holdes unna barn.
Bestanddeler (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Arnica Montana blomsterolje[1], Camphor, Citrus Aurantium Dulcis Oil[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Menthol, Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Brassica Napus Seed Oil, Limonene[1]

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italia, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fitocose Arnica & Kamferolje

2 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (88%)
4 stjerner
1 (11%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder