Fitocose 2in1 Quillaja Shower & Shampoo, 200 ml

Praktisk og allsidig for kropp og hår!

kr 88 kr 98 -10%

(kr 440 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 80 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fine hårtyper og sensitiv hud
  • Ideell for treningsstudioet
  • Vegansk
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml

Fitocose 2in1 Quillaja Shower & Shampoo, 200 ml kr 88 (kr 440 / l)
BEMA COSMETICI HairPro Restrukturerende Hårmaske, 200 ml kr 170 (kr 850 / l)
Totalpris: kr 258
Beskrivelse

Denne sjampoen bruker de skummende egenskapene til Quillaja-planten for å effektivt, men skånsomt rense kropp og hår.

  • pH-verdi: ca. 5,5

Bruk:

  • Påfør i fuktig hår og på hud og masser til det danner seg et lett skum.
  • Skyll deretter grundig ut.
Varenr.: FIT-CV1014
Innhold: 200 ml
EAN: 8050705461912
Merke: Fitocose
Bruk ansiktspleie: Tonende pleie
Produkttyper: Shampoer
Hudtype: Sensitiv hud
Hårtype: Følsom hodebunn, Fint hår
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Quillaja Saponaria Bark Extract[2], Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Glutamate, Glycerin[2], Citricacid, Glyceryl Oleate, Inulin, Sodium Dehydroacetate, Guar Hidroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Anisate[1], Sodium Levulinate[1], Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Leaf Oil, Parfum[1], Limonene[1], Cumarin[1], Citronellal[1], Geraniol[1], Linalool[1]

  1. fra naturlige ekstrakter og eteriske oljer
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italia, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Fitocose 2in1 Quillaja Shower & Shampoo

1 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder