FAIR SQUARED Spearmint tannkrem, 100 ml

Bærekraftig tannhygiene med ekstra friskhet

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 91 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fluorfri
  • Skånsomt rensende
  • For frisk pust

Kjøpes ofte sammen med BEN & ANNA Tannkrem White, 100 ml

FAIR SQUARED Spearmint tannkrem, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
BEN & ANNA Tannkrem White, 100 ml kr 70 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 169
Beskrivelse

Den bærekraftige tannkremen med peppermyntesmak fra FAIR SQUARED renser tennene skånsomt og sørger for frisk pust samt en forfriskende følelse i munnen. Emballert i brun glasskrukke er den også plastfri og skånsom mot miljøet.

Varenr.: FSQ-4910320
Innhold: 100 ml
EAN: 4260365857121
Merke: FAIR SQUARED
Konsistens/administrasjonsform: Pasta
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Halal, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society, Fair Trade
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol, Mentha Piperita Leaf Extract (Peppermint Tea), Glycerin, Xylit, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Limonene

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: FAIR Squared GmbH, Hermann-Heinrich-Gossen Str. 4, 50858, Köln, Tyskland, info@fairsquared.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FAIR SQUARED Spearmint tannkrem

1 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
2 (66%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder