FAIR SQUARED Brun glasskrukke, 30 ml

Slik oppbevares hjemmelaget pleie optimalt!

kr 18 kr 21 -14%

(kr 600 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 30 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For DIY-kosmetikk
  • Med skrulokk

Kjøpes ofte sammen med FAIR SQUARED Brun glasskrukke, 60 ml

FAIR SQUARED Brun glasskrukke, 30 ml kr 18 (kr 600 / l)
FAIR SQUARED Brun glasskrukke, 60 ml kr 18 (kr 300 / l)
Totalpris: kr 36
Beskrivelse

Glasskrukkene i brunt glass er tilgjengelige i forskjellige størrelser og kommer med tilhørende skrulokk i aluminium. De er perfekte for oppbevaring av hjemmelaget kosmetikk.

Varenr.: FSQ-4750218
Innhold: 30 ml
Merke: FAIR SQUARED
Produkttyper: Tomme beholdere og redskaper
Kapasitet: 30 ml, 60 ml, 120 ml
Materiale: Glass
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: FAIR Squared GmbH, Hermann-Heinrich-Gossen Str. 4, 50858, Köln, Tyskland, info@fairsquared.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for FAIR SQUARED Brun glasskrukke

7 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (72%)
4 stjerner
5 (27%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

18 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder