EtnoBotanika Kamille Hydrosol, 500 ml

100% rent blomstervann

kr 220 kr 245 -10%

(kr 440 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

1 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Mangesidig bruk
  • Uten konserveringsmidler

Kjøpes ofte sammen med EtnoBotanika Damask Rose Hydrosol, 500 ml

EtnoBotanika Kamille Hydrosol, 500 ml kr 220 (kr 440 / l)
EtnoBotanika Damask Rose Hydrosol, 500 ml kr 230 (kr 460 / l)
Totalpris: kr 450
Beskrivelse

Den verdifulle hydrolaten utvinnes fra romersk kamille og er populær blant de med sensitiv hud. Den støtter regenereringsprosessen og virker pleiende etter solbad eller barbering. På grunn av pH-verdien på 3,0-3,3 bør den ikke påføres områder med tendens til tørrhet.

Merk:

  • Før bruk anbefales en hudtest.
  • Hydrolat kan brukes fortynnet eller ufortynnet.

Lagring:

  • Oppbevar kjølig og mørkt.
  • Oppbevar i kjøleskap etter åpning.
Varenr.: FTR-3830061280168
Innhold: 500 ml
EAN: 3830061280168
Merke: EtnoBotanika
Planteslag: Kamille
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Blomsterhydrolater
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Anthemis Nobilis Flower Water[1]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Fimatrade d.o.o, Gorenja vas- Reteče 79, 4220, Škofja Loka, Slovenia, info@mrgeppetto.si

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for EtnoBotanika Kamille Hydrosol

1 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (66%)
4 stjerner
1 (33%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder