Essentiq Hair Therapy Oily Scalp Shampoo, 250 ml

Renser forsiktig og klarner

kr 143 kr 159 -10%

(kr 572 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 130 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fett hår
  • Seboregulerende
  • Med brennesle og lavendel
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Essentiq Hair Therapy Oily Scalp Shampoo, 250 ml kr 143 (kr 572 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 281
Beskrivelse

Beriket med brennesle-ekstrakt og lavendelolje gir denne sjampoen seboregulerende samt balanserende egenskaper. Den fjerner overflødig talg, skitt og fete flak. Formuleringen er forsterket med styrkende fytoproteiner og steroler.

Bruk:

  • Fordel en tilstrekkelig mengde sjampo i fuktig hår og skum med litt vann.
  • Massér forsiktig og skyll deretter grundig ut.
Varenr.: ESS-HT2250
Innhold: 250 ml
EAN: 3830059802297
Merke: Essentiq
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Lauryl Glucoside[2], Coco Glucoside[2], Cocamidopropyl Betaine[2], Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide[2], Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide[2], Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate[2], Glycerin[1], Glyceryl Oleate[2], Sodium Chloride[2], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Hydrolyzed Vegetable Protein[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[1], Crambe Abyssinica Seed Oil[2], Phytosterole[2], Hydroxypropyltrimonium Inulin[2], Panthenol, Citric Acid[2], Propylene[2], Pca Glyceryl Oleate[2], Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Fragrance[2], Oleyl Alcohol[2], Linalool[3]

  1. fra økologisk dyrking / av naturlig opprinnelse
  2. fra økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Essentiq d.o.o., Ulica bratov Tuma 8, 1000, Ljubljana, Slovenia, info@essentiq-cosmetics.com, www.essentiq-cosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Essentiq Hair Therapy Oily Scalp Shampoo

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering