Essentiq Hair Therapy beroligende og gjenoppbyggende balsam, 250 ml

Lett tilleggspleie med lindeblomstekstrakt og argan

kr 168 kr 187 -10%

(kr 672 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Nærer uten å tynge
  • Med planteproteiner
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Himalaya's Dreams Kokosnøtt- og Argan-sjampo, 200 ml

Essentiq Hair Therapy beroligende og gjenoppbyggende balsam, 250 ml kr 168 (kr 672 / l)
Himalaya's Dreams Kokosnøtt- og Argan-sjampo, 200 ml kr 99 (kr 495 / l)
Totalpris: kr 267
Beskrivelse

Med denne lette balsamen kan alle hårtyper pleies uten å bli tynget. Formuleringen med lindeblomstekstrakt og arganolje kan trenge dypt inn i hårfiberen og støtter hårets elastisitet. Beriket med planteproteiner og steroler, støttes også hodebunnens mikrobiom.

Bruk:

  • Fordel i lengder og tupper etter hårvask.
  • Skyll ut etter 1-3 minutter virketid.
Varenr.: ESS-HT6250
Innhold: 250 ml
EAN: 3830059802310
Merke: Essentiq
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol[2], Distearoylethyl Dimonium Chlorid[2], Cetearyl Wheat Straw Glycosides[2], Myristyl Alcohol[2], Stearyl Alcohol[2], Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate[2], Glycerin[2], Panthenol, Hydroxypropyltrimonium Inulin[2], Sodium Chloride[2], Hydrolyzed Vegetable Protein[2], Tilia Tomentosa Bud Extract[1], Citric Acid[2], Crambe Abyssinica Seed Oil[2], Phytosterole[2], Oleyl Alcohol[2], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Hydrogenated Ethylhexyl Olivate[2], Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables[2], Pca Glyceryl Oleate[2], Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride[2], Sodium Levulinate[2], Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Fragrance[2]

  1. fra økologisk dyrking / av naturlig opprinnelse
  2. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Essentiq d.o.o., Ulica bratov Tuma 8, 1000, Ljubljana, Slovenia, info@essentiq-cosmetics.com, www.essentiq-cosmetics.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Essentiq Hair Therapy beroligende og gjenoppbyggende balsam

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder