Essentiq Hårterapi Anti-Flass Sjampo, 250 ml

Sulfatfri rengjøring med sink og timian

kr 181 kr 191 -5%

(kr 724 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 3 bare kr 171 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 156 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ved flass
  • Klarerende og fuktighetsgivende
  • Balanserende egenskaper
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml

Essentiq Hårterapi Anti-Flass Sjampo, 250 ml kr 181 (kr 724 / l)
GYADA Cosmetics Modellerende krøllebalsam, 200 ml kr 166 (kr 830 / l)
Totalpris: kr 347
Beskrivelse

Med denne spesialformulerte, sulfatfrie sjampoen blir flassutsatt hår og atopisk hodebunn optimalt renset. Formuleringen inneholder en førsteklasses synergi av sink og timian, avrundet med de avkjølende egenskapene til mentol. I tillegg støtter planteproteiner og steroler.

Bruk:

  • Fordel en tilstrekkelig mengde sjampo i vått hår og skum opp med litt vann.
  • Masser forsiktig og skyll godt ut.
Varenr.: ESS-HT3250
Innhold: 250 ml
EAN: 3830059802303
Merke: Essentiq
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Flassende hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Lauryl Glucoside[2], Coco Glucoside[2], Cocamidopropyl Betaine[2], Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide[2], Lauroyl/Myristoyl Methyl Glucamide[2], Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate[2], Polyglyceryl-10 Caprylate/Caprate[2], Glyceryl Oleate[2], Sodium Chloride[2], Zinc Gluconate[2], Thymus Vulgaris Leaf Extract[1], Glycerin[2], Hydrolyzed Vegetable Protein[2], Citric Acid[2], Propylene[2], Pca Glyceryl Oleate[2], Sodium Benzoate, Hydroxypropyltrimonium Inulin[2], Panthenol, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Fragrance[2], Menthol[2]

  1. fra økologisk dyrking / av naturlig opprinnelse
  2. fra økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Essentiq d.o.o., Ulica bratov Tuma 8, 1000, Ljubljana, Slovenia, info@essentiq-cosmetics.com, www.essentiq-cosmetics.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Essentiq Hårterapi Anti-Flass Sjampo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder