Essentiq Calendula & Grapefruit Dusjgel, 250 ml

Oppfriskende rengjøring som passer alle hudtyper!

kr 119 kr 133 -11%

(kr 476 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Gir mykere hud
  • Virker nærende og fuktighetsgivende
  • Sulfatfri
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Weleda Rosmarin Revitaliserende Shampoo, 250 ml

Essentiq Calendula & Grapefruit Dusjgel, 250 ml kr 119 (kr 476 / l)
Weleda Rosmarin Revitaliserende Shampoo, 250 ml kr 69 (kr 276 / l)
Totalpris: kr 188
Beskrivelse

Dette dusjgelen fra Essentiq pleier og fukter huden din med ekstrakter fra ringblomst, eterisk grapefruktolje, samt økologisk Aloe Vera-gel og amarantproteiner, og etterlater huden merkbart mykere.

Bruk: Skum opp på fuktig hud i dusjen og skyll av. Oppbevar godt lukket ved romtemperatur.

  • fri for sulfater, parabener og phenoxyethanol
  • uten PEG og etylenoksid
  • resirkulerbar emballasje

99% av ingrediensene er av naturlig opprinnelse, 4% kommer fra økologisk landbruk.

Varenr.: ESS-2009
Innhold: 250 ml
EAN: 3830059801283
Merke: Essentiq
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside[2], Cocamidopropyl Betaine[2], Coco Glucoside[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glyceryl Oleate[2], Polyglyceryl-10 Oleate[2], Calendula Officinalis Flower Extract, Natriumkokosylhydrolysert amarantprotein[2], Glycerin[2], Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum[2], Sodium Chloride, Xanthan Gum[2], Citricacid, Benzyl Alcohol, Citrus Paradisi Peel Oil, Parfum, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Dehydroacetic Acid, Limonene[3], Linalool[3], Citral[3], Citronellal[3], Geraniol[3]

  1. fra økologisk dyrking og av naturlig opprinnelse
  2. av naturlig opprinnelse
  3. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Essentiq d.o.o., Ulica bratov Tuma 8, 1000, Ljubljana, Slovenia, info@essentiq-cosmetics.com, www.essentiq-cosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Essentiq Calendula & Grapefruit Dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (33%)
4 stjerner
2 (66%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

3 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.