endro cosmétiques Tannkrem for barn - Røde Bær, 175 g

Fruktig smak for de yngste

kr 106 kr 118 -10%

(kr 606 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 175 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fra 3 år
  • Med 1000 ppm fluor
  • Beskyttende og remineraliserende

Kjøpes ofte sammen med Apeiron Auromère Urte-tannkrem, 75 ml

endro cosmétiques Tannkrem for barn - Røde Bær, 175 g kr 106 (kr 606 / kg)
Apeiron Auromère Urte-tannkrem, 75 ml kr 59 (kr 787 / l)
Totalpris: kr 165
Beskrivelse

Denne tannkremen er spesielt utviklet for barn fra tre år og oppover, og gir en behagelig fruktig smak. Den inneholder fluor for passende remineralisering, slik at barns tenner blir skånsomt renset og pleiet, mens tannkjøttet blir beskyttet. Pumpedispenseren gjør det enkelt også for barn å få riktig mengde tannkrem ved daglig tannhygiene.

Varenr.: XDK-END-41007126
Innhold: 175 g
EAN: 3760341007126
Merke: endro cosmétiques
Fluorinnhold: 1000 ppm – 1350 ppm
Konsistens/administrasjonsform: Pasta
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Etterfyllbar, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Erythritol, Xanthan Gum, Aroma, Montmorillonite, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Fluoride, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Decyl Glucoside, Illite, Caolin Clay

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Endro Cosmétiques, 4 rue Ampère, 22300, Lannion, Frankrike, contact@endro-cosmetiques.com, www.endro-cosmetiques.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for endro cosmétiques Tannkrem for barn - Røde Bær

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder