Liebe die Natur Tannkrem, 75 ml

For en ren munnhygiene

kr 53 kr 59 -10%

(kr 707 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 48 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Uten fluor
  • Med mintsmak
  • Skånsom og beskyttende

Kjøpes ofte sammen med Liebe die Natur Munnvann, 300 ml

Liebe die Natur Tannkrem, 75 ml kr 53 (kr 707 / l)
Liebe die Natur Munnvann, 300 ml kr 74 (kr 247 / l)
Totalpris: kr 127
Beskrivelse

De verdifulle og utvalgte ingrediensene i denne fluoridfrie tannkremen renser tennene grundig og ivaretar i tillegg tannkjøttet. Små, rensende partikler av kiselsyre trenger inn mellom tennene og motvirker uønsket plakk. Den høykvalitets økologiske minteoljen gir en behagelig følelse i hele munnhulen og sørger for frisk pust.

Bruk:

  • Påfør tannkremen på en fuktig tannbørste og puss tennene forsiktig minst to ganger daglig.
  • Skyll deretter munnen godt.

Merk: Ikke egnet for barn under 6 år.

Varenr.: PGR-7170008
Innhold: 75 ml
EAN: 9009077000228
Merke: Liebe die Natur
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk, Mynte / mintaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Glycerin, Aqua, Hydrated Silica, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Mentha Piperita blomst/blad/stammeekstrakt[1], Sodium Coco­ Sulfate, Xanthan Gum, Mentha Spicata (Spearmint) Oil, Sodium Benzoate, Mentha Arvensis (Cornmint) Leaf Oil[1], Dehydroacetic Acid, Chondrus Crispus (Carrageenan), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Potassium Sorbate, Citricacid, Limonene[2], CI 77891 (Titanium Dioxid)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Liebe die Natur Tannkrem

2 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (80%)
4 stjerner
1 (20%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder