Liebe die Natur Fuktighetsgivende tørkespray, 150 ml

Det miljøvennlige alternativet til engangsservietter

kr 70 kr 78 -10%

(kr 467 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Til intimrengjøring
  • Også for barn og babyer
  • Lett og praktisk i bruk

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Fukteskum for Toalettpapir, 150 ml

Liebe die Natur Fuktighetsgivende tørkespray, 150 ml kr 70 (kr 467 / l)
Bioturm Fukteskum for Toalettpapir, 150 ml kr 119 (kr 793 / l)
Totalpris: kr 189
Beskrivelse

Denne fuktighetsgivende tørkesprayen gjør enkelt og raskt vanlig toalettpapir om til myke og økologiske våtservietter. Den milde skummet inneholder svært skånsomme ekstrakter av ringblomst, Aloe Vera og kamilleekstrakt som sikrer grundig rengjøring av det intime området og samtidig pleier huden skånsomt.

Bruksanvisning:

  • Påfør ønsket mengde skum på toalettpapiret og bruk som vanlig.
  • Passer også perfekt til bleiepleie for babyer.
Varenr.: PGR-7170015
Innhold: 150 ml
EAN: 9009077001171
Merke: Liebe die Natur
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-4-Caprate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Calendula Officinalis Flower Water[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Parfum[2], Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Sodium Cocoyl Glutamat, Polyglyceryl-6-Oleate, Glyceryl Caprylate, Sodium Surfactin

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Liebe die Natur Fuktighetsgivende tørkespray

7 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (71%)
4 stjerner
3 (21%)
3 stjerner
1 (7%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

14 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.