Liebe die Natur Dusjgel Sommer Edition, 200 ml

For den ultimate friskhetsfølelsen

kr 70 kr 78 -10%

(kr 350 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud
  • Med naturlige vaskeaktive stoffer
  • Fruktig aroma

Kjøpes ofte sammen med Liebe die Natur Sjampo, 200 ml

Liebe die Natur Dusjgel Sommer Edition, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
Liebe die Natur Sjampo, 200 ml kr 65 (kr 325 / l)
Totalpris: kr 135
Beskrivelse

Denne dusjgelen bruker verdifulle, naturlige ingredienser som økologisk bjørkesaft og blåbærekstrakt, og etterlater huden med en silkemyk følelse etter grundig rengjøring. De milde plantebaserte tensidene er snille mot huden. For å også skjemme bort sansene dine, frigir vaskegelen en sommerlig, fruktig duft.

Bruksanvisning:

  • Skum opp dusjgelen med hendene og fordel den over hele kroppen.
  • Skyll deretter grundig.
Varenr.: PGR-7170056
Innhold: 200 ml
EAN: 9009077004172
Merke: Liebe die Natur
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Normal hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Frisk, Fruktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Lagres ved romtemperatur under 23 °C.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin, Betula Alba Juice[2], Citric Acid, Glyceryl Oleate, Parfum[1], Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Limonene[3], Linalool[3]

  1. naturlig parfymesammensetning
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Liebe die Natur Dusjgel Sommer Edition

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder