Liebe die Natur Deodorant Aprikos, 50 ml

For en umiddelbar frisk følelse

kr 47 kr 53 -11%

(kr 940 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Uten aluminium
  • Gir pålitelig beskyttelse

Kjøpes ofte sammen med Liebe die Natur Fuktighetskrem, 200 ml

Liebe die Natur Deodorant Aprikos, 50 ml kr 47 (kr 940 / l)
Liebe die Natur Fuktighetskrem, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
Totalpris: kr 117
Beskrivelse

For daglig beskyttelse mot ubehagelige kroppslukter tilbyr den sertifiserte formelen til roll-on-deodoranten optimal støtte. Aprikosvann, økologisk johannesurtekstrakt og salvieolje har beroligende egenskaper, pleier selv de sensitive hudområdene under armene og gir en behagelig fruktig duft.

Bruk: Fordel deodoranten jevnt under armene og la den tørke før påkledning.

Varenr.: PGR-7170012
Innhold: 50 ml
EAN: 9009077000341
Merke: Liebe die Natur
Produkttyper: Deoer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Triethylcitrate, Glycerin, Zea Mays Starch[1], Prunus Armeniaca (aprikos) Fruktvann, Distarch Phosphate, Sambucus Nigra (Elderberry) Flower Extract[1], Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-3 Caprate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Zinc Ricinoleate, Parfum[2], Levulinic Acid, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Sodium Citrate, Sodium Pca, P-Anisic Acid, Citricacid, Sodium Levulinate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Sodium Hydroxyde, Urtica Dioica (Nettle) Root Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Arctium Lappa Extract[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract[1], Hypericum Perforatum Flower Extract[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Glucose, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Benzoate, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Potassium Sorbate, Sodium Surfactin, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austerrike, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Liebe die Natur Deodorant Aprikos

5 anmeldelser på andre språk

3,6 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (60%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (20%)
1 stjerne
1 (20%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder