eco cosmetics Hårbalsam Jojoba & Grønn te, 125 ml

Silkeglans for alle hårtyper!

kr 59 kr 66 -11%

(kr 472 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 125 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Beskytter mot fuktighetstap
  • Sterk antioksidativ og stimulerende
  • For smidig og mykt hår

Kjøpes ofte sammen med eco cosmetics Hårskum med granateple, 150 ml

eco cosmetics Hårbalsam Jojoba & Grønn te, 125 ml kr 59 (kr 472 / l)
eco cosmetics Hårskum med granateple, 150 ml kr 88 (kr 587 / l)
Totalpris: kr 147
Beskrivelse

Med jojoba og grønn te, for alle hårtyper.
Silkeglans og pleie for alle hårtyper – hver dag! Hårbalsamen glatter ut håret og gir det silkeglans uten å tynge det. Den antioksidative og stimulerende egenskapen til grønn te* beskytter håret. Som en flytende voks og rik på umettede fettsyrer, vitamin E og sporelementer, etterlater jojobaolje* en fin film på hodebunnen og håret og beskytter dermed mot fuktighetstap. Håret føles glatt og mykt.

100 % av alle ingrediensene er av naturlig opprinnelse
96,9 % av de plantebaserte ingrediensene er fra kontrollert økologisk jordbruk
10,95 % av alle ingrediensene er fra kontrollert økologisk dyrking

Varenr.: XDK-ECO-72218
Innhold: 125 ml
EAN: 4033981722186
Merke: eco cosmetics
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Powder[1], Glyceryl Citrate/Lactate/Linoleate/Oleate, Cetearylalcohol, Coco Glucoside, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Hydrolyzed Wheat Gluten, Hydrolized Wheat Protein, Alcohol, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Limonene, Linalool, Citronellal, Citric Acid

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for eco cosmetics Hårbalsam Jojoba & Grønn te

18 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
14 (36%)
4 stjerner
9 (23%)
3 stjerner
7 (18%)
2 stjerner
5 (13%)
1 stjerne
3 (7%)

38 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 18 anmeldelser på et andre språk.