Dr. KONOPKA’S Styrkende Shampoo, 500 ml

Renser skånsomt og pleier med en styrkende urteessens

kr 75 kr 84 -11%

(kr 150 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 68 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint, livløst hår
  • Toniske egenskaper
  • Glans og smidighet

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml

Dr. KONOPKA’S Styrkende Shampoo, 500 ml kr 75 (kr 150 / l)
URTEKRAM Parfymefri balsam for sensitiv hodebunn, 180 ml kr 80 (kr 444 / l)
Totalpris: kr 155
Beskrivelse

Den styrkende shampooen pleier livløst, fint hår med Dr. KONOPKA'S urteessens nr. 28 samt økologisk rosmarinolje. I tillegg gir den glans og smidighet.

Varenr.: NS-26202
Innhold: 500 ml
EAN: 4744183018723
Merke: Dr. KONOPKA’S
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår, Livløst hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Rosmarin
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Cymbopogon Citratus Leaf Oil[1], Borago Officinalis (Borage) Seed Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Betula Alba Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Panax Ginseng Root Extract[1], Pinus Sibirica Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. KONOPKA’S Styrkende Shampoo

1 anmeldelser på andre språk

2,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (100%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.