Dr. KONOPKA’S Repairing Shampoo Nº136, 280 ml

Effektiv rengjøring og styrkende pleie

kr 59 kr 66 -11%

(kr 211 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 280 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For skadet og farget hår
  • Forhindrer splittede tupper
  • Gir mykhet og glans

Kjøpes ofte sammen med Dr. KONOPKA’S Repairbalsam Nº137, 280 ml

Dr. KONOPKA’S Repairing Shampoo Nº136, 280 ml kr 59 (kr 211 / l)
Dr. KONOPKA’S Repairbalsam Nº137, 280 ml kr 63 (kr 225 / l)
Totalpris: kr 122
Beskrivelse

Denne rike sjampoen lar farget og skadet hår stråle livlig igjen. De utvalgte ingrediensene som økologisk arganolje, nypeolje og malveekstrakt forbedrer strukturen og gir en varig styrket manke.

Bruk:

  • Påfør i vått hår, masser inn og skyll grundig ut.
  • Bruk deretter Repairing Conditioner Nº137 fra Dr. KONOPKA'S.
Varenr.: NS-26290
Innhold: 280 ml
EAN: 4743318142944
Merke: Dr. KONOPKA’S
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Skjøre hårstrå, Farget hår, Splissutsatt hår, Slitt hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Saponaria Officinalis Root Extract[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Malva Sylvestris (Malva) Flower Extract[1], Melilotus Albus Extract[1], Pulmonaria Officinalis Extract[1], Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Parfum, Limonene, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. KONOPKA’S Repairing Shampoo Nº136

2 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder