Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Lavender, 140 g

Hudvennlig formstøpt såpe med karakteristisk provençalsk duft

kr 63 kr 70 -10%

(kr 450 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 140 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 57 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Med verdifulle økologiske planteoljer
  • Skånsomt skummende og rengjørende
  • Forfriskende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g

Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Lavender, 140 g kr 63 (kr 450 / kg)
Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Sandalwood–Jasmine, 140 g kr 70 (kr 500 / kg)
Totalpris: kr 133
Beskrivelse

Denne unike Magic Bar Soap Lavender er en kombinasjon av økologiske oljer fra kokos, oliven, jojoba og hamp samt rene eteriske oljer. Den rengjør effektivt uten å være aggressiv og gir et fløyelsmykt skum som gjør huden silkemyk og frisk.

Bruk: Skum forsiktig opp med litt vann og fordel jevnt på huden.

Varenr.: XDK-DRBE-DOBLA05
Innhold: 140 g
EAN: 018787820155
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Lavendel
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society, EWG
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys., Beskyttes mot fukt.
Overfettingsgrad: 1 %
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Sodium Cocoate[1], Sodium Palmate (Palm Soap)[1], Aqua, Sodium Olivate[1], Vegetable Glycerin, Sodium Hempate[1], Sodium Jojobate[2], Lavandin Oil[2], Lavandula Officinalis (Lavender) Extract[2], Sodium Chloride, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), D-Limonen[3], Linalool[3]

  1. Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om Magic Bar Soaps
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Lavender

26 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
30 (63%)
4 stjerner
10 (21%)
3 stjerner
6 (12%)
2 stjerner
1 (2%)
1 stjerne
0 (0%)

47 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 26 anmeldelser på et andre språk.