Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Cherry Blossom, 140 g

Gir vårfølelse hele året

kr 70

(kr 500 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 140 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hud- og hårtyper
  • Rengjør fra topp til tå
  • Herlig blomsterduft

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Lavender, 140 g

Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Cherry Blossom, 140 g kr 70 (kr 500 / kg)
Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Lavender, 140 g kr 70 (kr 500 / kg)
Totalpris: kr 140
Beskrivelse

Denne såpen rengjør ansikt, kropp, hender og hår ekstra mildt, samtidig som den rengjør grundig. Verdifull økologisk kokosolje gir et behagelig skum, mens økologisk jojobaolje beskytter huden mot uttørking. Samtidig omsluttes sansene av den herlige duften av kirsebærblomster.

Bruk: Skum forsiktig opp med litt vann og fordel jevnt på huden.

Varenr.: XDK-DRBE-OBCB05-EUR
Innhold: 140 g
EAN: 018787231104
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys., Beskyttes mot fukt.
Bestanddeler (INCI)

Sodium Cocoate (Coconut Oil)[1], Sodium Palmate[1], Aqua, Glycerin[2], Natural Fragrance (Parfum), Sodium Olivate[1], Cannabis Sativa (Hemp) Oil[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Wax[2], Maris Sal, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Benzaldehyde, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Linalool, Terpineol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking, Fair Trade-sertifisert og Regenerative Organic Certified®
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra kontrollert økologisk dyrking og Regenerative Organic Certified®
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Autorisert representant som EU-ansvarlig: Dr. Bronner's Europe GmbH, Judenberg 2, 88471, Laupheim, Tyskland, contact@drbronner.eu

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s Magic Bar Soap Cherry Blossom

4 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (90%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (10%)
1 stjerne
0 (0%)

10 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.