Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 60 ml

Forfriskende duft og egenskaper - allsidig, skånsom rengjøring

kr 52

(kr 867 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 60 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 49 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 46 / stk.-12%
  • fra 6 bare kr 42 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • For ansikt, kropp, hår og mer
  • Mild og pleiende
  • Med verdifulle økologiske oljer

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint, 60 ml kr 52 (kr 867 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml kr 46 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint imponerer med sin energiske duft av eterisk økologisk peppermynteolje, som virker vitaliserende og gir en opplagt start på dagen. Den velprøvde basen av forsåpede økologiske planteoljer rengjør skånsomt og kan brukes på mange måter. Dette gjør den flytende såpen til en friskduftende allrounder hjemme og på farten.

Bruk: Ha 2-3 dråper i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Varenr.: XDK-DRBE-DOLPE02
Innhold: 60 ml
EAN: 018787775028
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres., Ikke egnet for barn under 3 år. Inneholder peppermynteolje.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Kanne, Reisestørrelse – Travel Size
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Mentha Arvensis (Cornmint) Oil, Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3]

  1. Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videoer om produktet

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Peppermint

126 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
134 (66%)
4 stjerner
40 (19%)
3 stjerner
15 (7%)
2 stjerner
5 (2%)
1 stjerne
8 (3%)

202 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 126 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder