Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 60 ml

Den blomsterduftende allrounderen for kroppsrengjøring

kr 46 kr 52 -12%

(kr 767 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 60 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 42 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • 3 ganger konsentrert
  • For ansikt, kropp, hår og mer
  • Herlig blomsterduft

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom, 60 ml kr 46 (kr 767 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Lavender, 60 ml kr 46 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 92
Beskrivelse

Med denne herlig duftende flytende såpen får du et hint av vår inn i hjemmet. Ulike forsåpede oljer fra kokos, oliven, palmekjerne, hamp og jojoba sørger for skånsom rengjøring, mens duften av kirsebærblomster omgir sansene. De mange bruksmulighetene gjør den 3 ganger konsentrerte 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom til en ekte allrounder innen rengjøring.

Bruk: Ha 2-3 dråper i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Bruksområder:

  • Pleie av kropp, hender og ansikt
  • Rengjøring av sminkekoster
  • Sjampo for dyr
  • Oppvaskmiddel
  • Og mye mer
Varenr.: XDK-DRBE-DOLCB02
Innhold: 60 ml
EAN: 018787241752
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Etterfyllbar, Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Reisestørrelse – Travel Size
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Parfum, Potassium Hempate[2], Potassium Jo­jobate[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Linalool[3]

  1. Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fra naturlige eteriske oljer
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Videoer om produktet

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Cherry Blossom

9 anmeldelser på andre språk

3,9 av 5 stjerner
5 stjerner
7 (31%)
4 stjerner
8 (36%)
3 stjerner
5 (22%)
2 stjerner
2 (9%)
1 stjerne
0 (0%)

22 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder