Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml

Ekstra skånsom rengjøring - perfekt for alle med sensitiv hud

kr 119 kr 133 -11%

(kr 496 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 240 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 109 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper, spesielt sensitiv hud
  • Uten duftstoffer eller eteriske oljer
  • For ansikt, kropp, hår og mer
  • Ekstra mild og allsidig

Kjøpes ofte sammen med Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml

Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml kr 119 (kr 496 / l)
Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml kr 46 (kr 767 / l)
Totalpris: kr 165
Beskrivelse

Den uparfymerte, milde 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented gir ekstra skånsom rengjøring for spesielt sensitiv hud. Den rent plantebaserte sammensetningen av økologiske planteoljer, med en spesielt høy andel økologisk olivenolje, er mild og egner seg til daglig hygiene uten komplikasjoner knyttet til duftstoffer. Dette gjør den flytende såpen til en uunnværlig allrounder for hele familien.

Bruk: Ha 2-3 dråper i hånden, skum lett opp, nyt det fløyelsmyke skummet og skyll deretter grundig.

Varenr.: XDK-DRBE-DOLBA08
Innhold: 240 ml
EAN: 018787810323
Merke: Dr. Bronner’s
Såpekonsistens: Flytende
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Etterfyllbar, Uten eteriske oljer, Refill – påfyllspose, Unisex, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Avslutt bruk ved hudirritasjon og kontakt lege dersom plagene vedvarer eller forverres.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske, Storpakning, Kanne, Reisestørrelse – Travel Size
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Potassium Hempate[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking og Fair Trade-sertifisert
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Om 18in1 Magic Soaps
Bruksmuligheter for 18in1-såpene
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Videoer om produktet

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dr. Bronner’s 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

114 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
112 (59%)
4 stjerner
37 (19%)
3 stjerner
20 (10%)
2 stjerner
13 (6%)
1 stjerne
5 (2%)

187 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 114 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder