Dott.Nicola Farmacista Tonerende kroppsfluid Renette, 250 ml

Intensiv fuktighet og regenerering for alle hudtyper

kr 205 kr 228 -10%

(kr 820 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fremmer cellefornyelse
  • Med anti-aldringseffekt
  • Frisk og fruktig duft
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Dott.Nicola Farmacista Renette dusjbad, 250 ml

Dott.Nicola Farmacista Tonerende kroppsfluid Renette, 250 ml kr 205 (kr 820 / l)
Dott.Nicola Farmacista Renette dusjbad, 250 ml kr 144 (kr 576 / l)
Totalpris: kr 349
Beskrivelse

Det tonerende kroppsfluidet med Renette er svært fuktighetsgivende og har regenererende egenskaper. Det bidrar også til å motvirke aldring av huden, forbedrer elastisiteten og strammer opp huden. Perfekt for bruk etter dusj eller bad. Den fruktig-friske duften passer for både henne og ham.

Bruksanvisning: Masser inn i huden etter dusj eller bad.

Varenr.: DTN-8051093710538
Innhold: 250 ml
EAN: 8051093710538
Merke: Dott.Nicola Farmacista
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Duftnoter: Fruktig
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Calendula Officinalis Flower Water, Urea, Glycerin, Glyceryl Stearate Se, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Dulcis Oil, Hydroxyethyl Cellulose, Cetearylalcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Arnica Montana Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Pyrus Malus (Apple) Juice, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Citricacid, Microcrystalline Cellulose, Glucose, Glycine, Hydrolized Wheat Protein, Lactic Acid, Panthenol, Sodium Glutamate, Sodium Pca, Sorbit, Geraniol

Om Renette-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Atelier des idées S.a.s., Via Monsignor de Sales 4 , 11100, Aosta (AO), Italia, info@dottornicola.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dott.Nicola Farmacista Tonerende kroppsfluid Renette

8 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (44%)
4 stjerner
3 (33%)
3 stjerner
2 (22%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.