Dott.Nicola Farmacista Quotidiano Mildt Sjampo, 250 ml

Skånsom rengjøring & pleie for et fantastisk hår

kr 180 kr 200 -10%

(kr 720 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 164 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Naturlig formel
  • Med alpine planteekstrakter
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Khadi® AFTER COLOR Balsam Fargefinish, 150 ml

Dott.Nicola Farmacista Quotidiano Mildt Sjampo, 250 ml kr 180 (kr 720 / l)
Khadi® AFTER COLOR Balsam Fargefinish, 150 ml kr 149 (kr 993 / l)
Totalpris: kr 329
Beskrivelse

Dette sjampoen drar nytte av de naturlige egenskapene til fjellplanter for å rengjøre håret ditt skånsomt samtidig som det støtter hårstrukturen. De nøye utvalgte ingrediensene sikrer at håret ditt holder seg mykt, lett og fullt av volum. Ideell for daglig bruk, støtter den den naturlige balansen i hodebunn og hår.

Varenr.: DTN-8051093714598
Innhold: 250 ml
EAN: 8051093714598
Merke: Dott.Nicola Farmacista
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex
Duftnoter: Frisk
PAO: 6 måneder
Duftvirkning: klar og frisk
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Cocoyl Glutamat, Coco Glucoside, Sodium Cocoamphodiacetate, Citric Acid, Xanthan Gum, Pca Glyceryl Oleate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Hydrolyzed Oat Protein, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Oat Protein, Calendula Officinalis Flower Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Flower/Leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract, Mel (Honey), Glyceryl Oleate, Glycerin, Ascorbic Acid, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum, Lavandula Hybrida Oil, Linalool, Linalyl Acetate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Pinene, Camphor, Limonene, Beta-Caryophyllene, Menthol

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Atelier des idées S.a.s., Via Monsignor de Sales 4 , 11100, Aosta (AO), Italia, info@dottornicola.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dott.Nicola Farmacista Quotidiano Mildt Sjampo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder