Dott.Nicola Farmacista Dusjgelé Honning, Timian & Calendula, 250 ml

Beroligende & mild mot huden

kr 144 kr 161 -11%

(kr 576 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for sensitiv hud
  • Bevarer hudens hydro-lipidfilm
  • Regenererende egenskaper
  • Med utsøkte fjellurter

Kjøpes ofte sammen med Dott.Nicola Farmacista Flytende såpe Honning, Timian & Calendula, 250 ml

Dott.Nicola Farmacista Dusjgelé Honning, Timian & Calendula, 250 ml kr 144 (kr 576 / l)
Dott.Nicola Farmacista Flytende såpe Honning, Timian & Calendula, 250 ml kr 144 (kr 576 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Denne dusjgeléen med honning, timian og calendula er perfekt for daglig rengjøring av hele kroppen. En unik formel gjør produktet spesielt hudvennlig, bevarer hudens naturlige hydro-lipidfilm og omfavner huden med en frisk duft av fjellurter. Dusjgeléen imponerer også med regenererende og beskyttende egenskaper som gir huden en behagelig følelse.

Merk:

  • Produktet inneholder ingen parabener, silikoner eller kunstige fargestoffer, kun naturlige råvarer.
  • Eventuelle uregelmessigheter i produktet kan forekomme på grunn av de rene naturlige ingrediensene, men påvirker ikke produktets kvalitet.
Varenr.: DTN-8051093710019
Innhold: 250 ml
EAN: 8051093710019
Merke: Dott.Nicola Farmacista
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Magnesium Lauryl Sulfate, Lavanda Angustifolia Flower Water, Rosa Damascena Flower Water, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, Thymus Vulgaris (Thyme) Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Mel (Honey), Calendula Officinalis Flower Extract, Buddleja Davidii (Butterfly Bush) Extract, Peucedanum Osthruthium Root Extract, Sodium Chloride, Citricacid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Parfum, Linalool, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Atelier des idées S.a.s., Via Monsignor de Sales 4 , 11100, Aosta (AO), Italia, info@dottornicola.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Dott.Nicola Farmacista Dusjgelé Honning, Timian & Calendula

8 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (90%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (9%)
1 stjerne
0 (0%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.