Domus Olea Toscana Spray & Go Aktivt Duftvann, N.1 Feminin (200 ml)

Aromatisert forfriskning på farten

kr 154 kr 172 -10%

(kr 770 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Duft: N.1 Feminin

4 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For ham og henne
  • Gir fuktighet
  • Rask pleie for enhver anledning

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina pH-nøytral Bade- og Dusjgel, 500 ml

Domus Olea Toscana Spray & Go Aktivt Duftvann, N.1 Feminin (200 ml) kr 154 (kr 770 / l)
NeBiolina pH-nøytral Bade- og Dusjgel, 500 ml kr 85 (kr 170 / l)
Totalpris: kr 239
Beskrivelse

Den duftende spraytåken fra Domus Olea Toscana er rik på vitaminer, mineraler og fuktighetsgivende, beroligende samt antioksidantiske ingredienser. Den kan brukes etter dusjen i stedet for krem eller ved behov i løpet av dagen - for en behagelig følelse av friskhet og fuktpleie. Det er ikke nødvendig å massere produktet inn, noe som gjør det perfekt for alle med lite tid eller som ikke liker å smøre inn krem. Ideell når det må gå raskt, eller etter treningen.

Bruksanvisning:

  • Rist godt før bruk.
  • Spray på kroppen etter dusjen eller ved behov og la det tørke, eller massere inn med hendene.
  • Unngå direkte kontakt med øynene - skulle det skje, skyll grundig med vann.
Varenr.: DO-142
Innhold: 200 ml
EAN: 8059591121429
Merke: Domus Olea Toscana
Konsistens/administrasjonsform: væske, fluid
Produkttyper: Parfymer
Egenskaper: Nikkeltestet
Duftnoter: Aromatisk
Sertifikater: AIAB
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Duftvirkning: feminin
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin[7], Aloe Barbadensis Leaf Juice[6], Portulaca Oleracea (Purslane) Extract[3], Triticum Monococcum Seed Extract[3], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Viola Tricolor (Pansy) Extract[3], Equisetum Arvense Extract[6], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[6], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[6], Inulin, Betaine, Niacinamide, Panthenol, Parfum[2], Zinc Gluconate, Magnesium Gluconate, Potassium Chloride, Calcium Gluconate, Creatine, Hyaluronic Acid[4], Ascorbic Acid (Vitamin C), Propandiol, Arginine Ferulate, Citricacid, Mel (Honey)[6], Sodium Ascorbyl Phosphate (Vitamin C), Tocopherylacetat, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Linoleate, Sorbit, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Retinyl Palmitat[5], Xanthan Gum

  1. utviklet i samarbeid med Technology and Science Center ved Universitetet i Firenze
  2. allergenfri
  3. ekstrakter fra et eksklusivt Phytocomplex fra Domus Olea Toscana
  4. fra økologisk fermentering
  5. Inneholder vitamin A. Ta hensyn til ditt daglige inntak før bruk
  6. fra kontrollert økologisk dyrking
  7. av vegetabilsk opprinnelse
Spray & Go
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italia, info@domusoleatoscana.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Domus Olea Toscana Spray & Go Aktivt Duftvann

16 anmeldelser på andre språk

3,5 av 5 stjerner
5 stjerner
11 (29%)
4 stjerner
4 (10%)
3 stjerner
17 (45%)
2 stjerner
3 (8%)
1 stjerne
2 (5%)

37 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 16 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder