Domus Olea Toscana GLYMALIC Acid Repair Hårmaske Fuktighet & Glans, 250 ml

Intensiv pleie med lav pH-verdi

kr 189 kr 210 -10%

(kr 756 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt og normalt hår
  • Anti-frizz-effekt
  • Glattende egenskaper
  • AIAB AIAB
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med GYADA Cosmetics Formende krøllesjampo, 250 ml

Domus Olea Toscana GLYMALIC Acid Repair Hårmaske Fuktighet & Glans, 250 ml kr 189 (kr 756 / l)
GYADA Cosmetics Formende krøllesjampo, 250 ml kr 139 (kr 556 / l)
Totalpris: kr 328
Beskrivelse

Denne hårmasken har en lav pH-verdi og er formulert med plantekeratin fra ris og det eksklusive GLYMALIC-komplekset av glukosamin, lysin og eplesyre. Beriket med panthenol, betain, et verdifullt phyto-kompleks og fire økologiske oljer, gjenoppbygges hårets beskyttende hydro-lipidfilm. På denne måten glattes hårfibrene, frizz motvirkes, og håret blir fuktet, skinnende og silkemykt.

Bruk:

  • Pre-shampoo-behandling: Fordel i tørt hår og masser fra rot til spiss. La virke i 30-60 minutter før du vasker ut med sjampo eller skyller med bare vann.
  • Hårmaske: Påfør etter hårvask og skyll ut etter 10 minutter. Bedre resultater oppnås med en forlenget virketid på 30-60 minutter.
Varenr.: DO-220
Innhold: 250 ml
EAN: 8059591122204
Merke: Domus Olea Toscana
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Normalt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Propandiol, Stearyl Alcohol, Linum Usitatissimum Seed Oil[3], Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Betaine, Panthenol, Malic Acid[2], Lactic Acid, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[3], Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[3], Castanea Sativa Seed Extract[2], Glucosamine[2], Lysine[2], Oryza Sativa Protein, Oryza Sativa Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil[3], Olea Europaea (Olive) Leaf Extract[2], Cannabis Sativa (Hemp) Seed Extract[2], Linum Usitatissimum Seed Extract[2], Cucurbita Maxima Seed Extract[2], Hydrogenated Olive Oil, Helichrysum Italicum Flower Extract[2], Sodium Chloride, Phytic Acid, Ascorbic Acid (Vitamin C), Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Benzyl Alcohol, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. av vegetabilsk opprinnelse
  2. eksklusivt Phytocomplex-ekstrakt av økologisk opprinnelse
  3. fra økologisk dyrking
Om GLYMALIC-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Domus Olea Toscana SRL, Via Statale Abetone 136, 56017, San Giuliano Terme (PISA), Italia, info@domusoleatoscana.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Domus Olea Toscana GLYMALIC Acid Repair Hårmaske Fuktighet & Glans

2 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
2 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder