dieNikolai Kaiserlinde dusjmelk og hårkur, 200 ml

Skånsom rens med utvalgte aktive ingredienser

kr 179 kr 199 -10%

(kr 895 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

9 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • For tørt og slitt hår
  • Avslappende egenskaper
  • Svært hudvennlig

Kjøpes ofte sammen med dieNikolai Hylleblomst Dusjgel & Shampoo, 200 ml

dieNikolai Kaiserlinde dusjmelk og hårkur, 200 ml kr 179 (kr 895 / l)
dieNikolai Hylleblomst Dusjgel & Shampoo, 200 ml kr 199 (kr 995 / l)
Totalpris: kr 378
Beskrivelse

Inspirert av den mektige gamle keiserlindetreet ved Nikolaihof, ble denne dusjmelken utviklet. Lindeblomst har lenge vært verdsatt som et beroligende husmiddel, og her gir de en avslappende komponent i denne luksuriøse dusjmelken for tørr hud. Sammen med druekjerneolje og solsikkeolje fra demeter-dyrking, blir huden tatt vare på selv under den daglige rengjøringen. Samtidig omfavner den lette, søte duften sansene.

Produktet kan også brukes som en hårpakke for tørt og slitt hår. Når det brukes ukentlig, pleier det håret med biodynamiske oljer og gir glans og volum.

Merknader:

  • Oppbevares kjølig og tørt.
  • Kun for utvortes bruk.
  • Oppbevares utilgjengelig for barn.
Varenr.: NIK-FG00029
Innhold: 200 ml
EAN: 9120069970289
Merke: dieNikolai
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: Demeter
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Vinum[1], Alcohol[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Tilia Platyphyllos Flower Extract[1], Vitis Vinifera Seed Extract[1], Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[2], Xanthan Gum, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil[2], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Citrus Lemon Peel Oil[2], Limonene, Citronellal, Geraniol, Linalool, Citral

  1. **fra biodynamisk dyrking
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: by Nikolaihof GmbH, Baumgarten 61, 3512, Mautern, Austerrike, post@dieNikolai.at, www.dieNikolai.at

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for dieNikolai Kaiserlinde dusjmelk og hårkur

1 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (25%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder