Cosmoveda Basis Sjampo - Bringaraj, 200 ml

Beskyttende hårpleie for daglig vask!

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 127 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Nærende urteoljer
  • Forbedrer grebarheten
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

Cosmoveda Basis Sjampo - Bringaraj, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 277
Beskrivelse

Med denne basis-sjampoen gjør du alt riktig. Den plantebaserte formelen virker nærende og pleiende, derfor er denne sjampoen også egnet for daglig bruk. I tillegg gjør risproteiner håret lett å gre.

Bruk:

  • Påfør litt sjampo i vått hår, fordel det jevnt og skyll grundig med rent vann. Gjenta om nødvendig.
Varenr.: XAY-COS-140841-DE
Innhold: 200 ml
EAN: 4032108140841
Merke: Cosmoveda
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hudtype: For alle hudtyper
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Ayurvedisk, Unisex
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Cocoyl Glutamat, Hydrolized Rice Protein, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Benzyl Alcohol[1], Xanthan Gum, Lactic Acid, Citrus Aurantium Dulcis Oil[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Ekstrakt av Eclipta Alba-planten[2], Emblica Officinalis Fruit Rind Extract[2], Bacopa Monnieri Plant Extract[2], Acorus Calamus Root Extact[2], Acacia Concinna treekstrakt[2], Trigonella Foenum Graecum Seed Extract[2], Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellal

  1. konserveringsmiddel
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Tyskland, www.cosmoveda.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Cosmoveda Basis Sjampo - Bringaraj

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
1 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering