CMD Naturkosmetik Teatreeolje Fot & Sko Deo, 100 ml

2-i-1 Aktivpleie!

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 ml

På lager fra og med 13. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før torsdag, 22. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Motvirker lukt og svette
  • Uten alkohol

Kjøpes ofte sammen med greenatural Alaun-deodorant for føtter og sko, 100 ml

CMD Naturkosmetik Teatreeolje Fot & Sko Deo, 100 ml kr 99 (kr 990 / l)
greenatural Alaun-deodorant for føtter og sko, 100 ml kr 80 (kr 800 / l)
Totalpris: kr 179
Beskrivelse

En deodorant for føttene dine som støtter både skohygiene og fothygiene. I dagens samfunn er det lett å få fotsopp. Denne effektive deodoranten pleier og gir ekstra friskhet. Den motvirker svette og lukt takket være formelen med rosmarinolje, teatreeolje, og eteriske oljer. Deodoranten inneholder verken aluminiumssalter eller alkohol og er svært mild mot huden.

Varenr.: CMD-20420
Innhold: 100 ml
EAN: 4028719613898
Merke: CMD Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Fotpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Alkoholfri, Fri for aluminiumsalter, Vegan
Sertifikater: ICADA
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, 1,3-propandiol, Ethyl Lauroyl Arginate Hcl, Glycerin, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Oil, Thymus Vulgaris (Thyme) Oil, Rosmarinus Officinalis Oil[1], Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Teatreolje Classic-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Tyskland, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CMD Naturkosmetik Teatreeolje Fot & Sko Deo

22 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
11 (27%)
4 stjerner
18 (45%)
3 stjerner
6 (15%)
2 stjerner
2 (5%)
1 stjerne
3 (7%)

40 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 22 anmeldelser på et andre språk.