CMD Naturkosmetik Neutral kroppslotion i stor pakning, 2,50 l

Beroligende fuktighetspleie for en frisk følelse

kr 996 kr 1 110 -10%

(kr 398 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 2,50 l

2 stk. igjen på lager

Gratis levering før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59 .

Norge: Gratis standardlevering
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv og tørr hud
  • Virker fuktighetsgivende
  • Ideell for allergikere

Kjøpes ofte sammen med CMD Naturkosmetik Tea Tree Oil Dusjgel, 200 ml

CMD Naturkosmetik Neutral kroppslotion i stor pakning, 2,50 l kr 996 (kr 398 / l)
CMD Naturkosmetik Tea Tree Oil Dusjgel, 200 ml kr 88 (kr 440 / l)
Totalpris: kr 1 084
Beskrivelse

For svært sensitiv eller allergisk hud er Neutral kroppslotion den ideelle pleien: Den gir fuktighet, pleier og absorberes raskt. Saltet fra Dødehavet hjelper til med å binde fuktighet over lang tid. I tillegg blir irritert hud glattet ut takket være økologisk mandelolje og avokadoolje, samtidig som den beskyttes mot uttørking. Siden lotionens formel er helt uten parfyme, gir den også et silkemykt, velpleid hudfølelse selv for sensitiv eller allergisk hud.

Fordeler med stor pakning:

  • Reduksjon av plastavfall (2,5 l tilsvarer 12,5 flasker à 200 ml)
  • Ressursbesparende (emballasje, transport, CO2-utslipp, etc.)
  • Attraktiv prisbesparelse på opptil 40 %
Varenr.: CMD-21211
Innhold: 2,50 l
EAN: 4028719212114
Merke: CMD Naturkosmetik
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie, Herrepleie
Hudtype: For alle hudtyper, Irritert hud, Sensitiv hud, Tørr hud
Egenskaper: Refill – påfyllspose, Uparfymert, Vegan
Sertifikater: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Emballasjetype: Storpakning, Kanne
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Glycerin, Alcohol, Hydroksystearylalkohol, Hydroxystearyl Glucoside, Maris Sal, Rhus Verniciflua Peel Wax, Caesalpinia Spinosa Gum, Cetyl Alcohol, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Potassium Sorbate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Neutral-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Tyskland, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CMD Naturkosmetik Neutral kroppslotion i stor pakning

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder