CENTIFOLIA Tannkrem for Barn med Bærsmak, 75 ml

Særlig mild tannkrem for de minste tenner

kr 39 kr 44 -11%

(kr 520 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 36 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Beskytter melketennene
  • For barn fra 2 år
  • Fri for fluor

Kjøpes ofte sammen med BEMA COSMETICI Barnesjampo "Sanfte Wolke", 250 ml

CENTIFOLIA Tannkrem for Barn med Bærsmak, 75 ml kr 39 (kr 520 / l)
BEMA COSMETICI Barnesjampo "Sanfte Wolke", 250 ml kr 135 (kr 540 / l)
Totalpris: kr 174
Beskrivelse

Denne svært milde, ikke-slipende tannkremen med naturlig smak av røde bær, er spesielt utviklet for pleie av de yngste sine melketenner. Den er egnet for barn fra 2 år, rengjør, beskytter og pleier tannemaljen – for perfekt munnhygiene

Bruk:

  • Puss tennene forsiktig etter hvert måltid med en barnetannbørste, og skyll deretter med klart vann.
  • Bruk kun en ertestor mengde tannkrem under tilsyn av en voksen for å minimere risikoen for svelging.
Varenr.: XDK-CENT-90019805
Innhold: 75 ml
EAN: 3537090019805
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: Pasta
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Fluoridfri, Fri for titandioksid, Uten eteriske oljer, Sulfatfri, Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Ikke svelg / drikk
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Propandiol, Xylit, Calcium Carbonate, Carrageenan, Lauryl Glucoside, Sodium Bicarbonate, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Stevia Rebaudiana (Stevia) Extract[1], Glycerin, Xanthan Gum, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Aroma, Sodium Gluconate, CI 77491, CI 77499, Sodium Hydroxyde

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Tannkrem for Barn med Bærsmak

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder