CENTIFOLIA Neutral Micellar Water, 500 ml

Særlig mild ansiktsrens med prebiotika

kr 76 kr 85 -11%

(kr 152 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv og reaktiv hud
  • Renser huden skånsomt
  • Uparfymert og sulfatfri

Kjøpes ofte sammen med benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml

CENTIFOLIA Neutral Micellar Water, 500 ml kr 76 (kr 152 / l)
benecos benecosBIO Ansiktsserum Antirynke "Aufbügler:in", 50 ml kr 49 (kr 980 / l)
Totalpris: kr 125
Beskrivelse

Dette micellærvannet renser spesielt skånsomt, samtidig som det beskytter sensitiv og reaktiv hud for hele familien. Det fjerner urenheter, spor av forurensning samt vannfast sminke, og gir en ren, frisk følelse.

Bruk:

  • Påfør morgen og/eller kveld med en bomullspad på ansikt, øyne, lepper og hals.
  • Skal ikke skylles av.
Varenr.: XDK-CENT-90018945
Innhold: 500 ml
EAN: 3537090018945
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Irritert hud, Sensitiv hud
Egenskaper: Trygg under graviditet, Sulfatfri, Unisex, Uparfymert, Vegan
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: Cosmébio
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Caprylyl/Capryl Glucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Alpha Glucan Oligosaccharide, Propandiol, Rhamnose, Glucose, Gluconic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Neutral Micellar Water

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder