CENTIFOLIA Fuktgivende krølleaktivator, 200 ml

2-faset Leave-in-pleie med økologisk mango

kr 129 kr 144 -10%

(kr 645 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krøllete og krusete hår (2-4ABC)
  • Gir fuktighet
  • Oppfrisker og gir spenst

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Rosmarinsjampo, 500 ml

CENTIFOLIA Fuktgivende krølleaktivator, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
URTEKRAM Rosmarinsjampo, 500 ml kr 125 (kr 250 / l)
Totalpris: kr 254
Beskrivelse

Den lette, tofasede teksturen gir en frisk start for krøllene om morgenen og utgjør en rask og effektiv metode for å gi dem liv uten å gjenta hele stylingrutinen. Denne stylingpleien tilfører krøller eller bølger ekstra fuktighet og forebygger uttørking. Krøllene blir definerte, pleide, smidige og får tilbake sin spenst. I tillegg motvirker produktet krus og gir vakre, nyformede krøller.

Bruk:

  • Rist flasken før bruk til de to fasene har blandet seg.
  • Spray på hele det fuktige eller tørre håret.
  • Løsne forsiktig krøllene med fingrene eller en bredtannet kam.
  • Start ved tuppene og arbeid deg sakte opp til hårrøttene.
  • Definer deretter krøllene med fingrene - 'Scrunching'-teknikken er fin for dette: Ta hårstråene og trykk dem forsiktig oppover for å fremme krølleformingen.
  • La deretter håret lufttørke eller bruk en diffuser.
  • Bruk lav til middels temperatur og ikke beveg håret for mye under tørking for å unngå krus.
Varenr.: XDK-CENT-90020900
Innhold: 200 ml
EAN: 3537090020900
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Generelle merknader: Rist godt før bruk.
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn, ADVARSEL: Ikke egnet for barn under 3 år.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Undecane, Tridecane, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Mangifera Indica Fruit Extract[1], Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Gardenia Jasminoides Fruit Extract, Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Maltodextrin, Sodium Pca, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA Fuktgivende krølleaktivator

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder