CENTIFOLIA 3in1 Intens Glansmaske, 250 ml

Intensiv hårpleie med økologisk bringebær og plantebasert keratin

kr 167 kr 186 -10%

(kr 668 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper - også krøller
  • Beskyttende egenskaper
  • Glans og lett å gre

Kjøpes ofte sammen med CENTIFOLIA Glansfremmende sjampo, 500 ml

CENTIFOLIA 3in1 Intens Glansmaske, 250 ml kr 167 (kr 668 / l)
CENTIFOLIA Glansfremmende sjampo, 500 ml kr 129 (kr 258 / l)
Totalpris: kr 296
Beskrivelse

Denne 3i1 pleiemasken for intens glans er egnet for alle hårtyper, også for krøllete hår. Takket være sin spesielt milde og biologisk nedbrytbare formel gir den håret glans og skjønnhet allerede etter første behandling. Oppskriften inneholder økologisk bringebæruttrekk og plantebasert keratin som omslutter hårfiberen og gir håret smidighet, letthet og glans. I tillegg blir håret lettere å gre.

Bruk:

  • Maske: Påfør masken på hele det våte håret etter sjamponering eller hårbalsam, la virke i 5 minutter, og skyll deretter ut.
  • Balsam: Påfør en liten mengde på tørt eller fuktig hår for å beskytte tuppene eller forme krøllene.
  • Nattpleie: Påfør masken på tørt hår for å gi pleie over natten. Vask ut med sjampo neste dag.
Varenr.: XDK-CENT-90019263
Innhold: 250 ml
EAN: 3537090019263
Merke: CENTIFOLIA
Konsistens/administrasjonsform: balsam
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper, Krøllete hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Boks
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Zea Mays Starch[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Ricinus Communis Seed Oil[1], Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Water[1], Alkanna Tinctoria Root Extract, Tilia Tomentosa Extract[1], Hydrolyzed Sweet Almond Protein, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Sodium Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol, Parfum, Citronellol

  1. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for CENTIFOLIA 3in1 Intens Glansmaske

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder