bjobj Kroppskrem-Fluid Melisse & Malve, 200 ml

Særlig lett pleie med verdifulle ingredienser

kr 81 kr 91 -11%

(kr 405 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

3 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Gir smidighet
  • Virker fuktighetsgivende

Kjøpes ofte sammen med Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus, 20 ml

bjobj Kroppskrem-Fluid Melisse & Malve, 200 ml kr 81 (kr 405 / l)
Weleda Forfriskende dusjkrem med sitrus, 20 ml kr 14 (kr 700 / l)
Totalpris: kr 95
Beskrivelse

Dette lette, flytende kroppskremet trekker raskt inn og etterlater en behagelig blomsterduft på huden. Takket være dens verdifulle ingredienser, som Aloe Vera og olivenolje, gir den huden en myk følelse og forsyner den med fuktighet.

  • dermatologisk testet

Bruk: Masser inn i huden etter dusj.

Merk:

  • Oppbevares kjølig og tørt.
  • Kun til utvendig bruk.
  • Denne pleien er et naturprodukt - fargen kan variere litt fra parti til parti.

PAO: 12 måneder

Varenr.: BJO-ECO-BB720
Innhold: 200 ml
EAN: 8032649457954
Merke: bjobj
Konsistens/administrasjonsform: fluid
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex
Duftnoter: Blomsteraktig
Sertifikater: BIOS NaturCosmetics
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Ethylhexyl Stearate, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Sodium Cetearyl Sulfate, Cetearylalcohol, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water[1], Malva Sylvestris Leaf Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Ethylhexyl Palmitate, C10-18 Triglycerides, Tocopherylacetat, Parfum, Lactic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for bjobj Kroppskrem-Fluid Melisse & Malve

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (50%)
4 stjerner
1 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder