Bioturm Vaskelotion Nr. 12, 200 ml

For hudnøytral rens av ansikt og kropp

kr 79 kr 88 -10%

(kr 395 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitive hudtyper
  • Særlig hudvennlig
  • pH-verdi 5,5
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Vaskelotion med dispenser Nr.12, 300 ml

Bioturm Vaskelotion Nr. 12, 200 ml kr 79 (kr 395 / l)
Bioturm Vaskelotion med dispenser Nr.12, 300 ml kr 129 (kr 430 / l)
Totalpris: kr 208
Beskrivelse

Denne vaskelotionen er spesielt egnet for såpefri og pH-nøytral rens av tørr og sensitiv hud. Den inneholder Lacto-Intensiv-kompleks som sikrer optimal pleie samtidig som hudens balanse normaliseres. Den hudnøytrale formuleringen bidrar ikke bare til å bevare den naturlige beskyttelsesbarrieren, men gir også balanserende egenskaper for fet, problematisk ansiktshud, slik som under puberteten. Ideell for daglig rengjøring.

Bruk:

  • Påfør en liten mengde av vaskelotionen på våt hud og masser forsiktig inn.
  • Skyll huden grundig med klart vann etterpå.
Varenr.: BIT-124
Innhold: 200 ml
EAN: 4260026691248
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: pH-hudnøytral, Unisex
Duftnoter: Duftnøytral
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Whey (Molke)[1], Alcohol, Sodium Coco-Glucoside Tartrate, Decyl Glucoside, Hydrogenated Castor Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Citricacid, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Benzoic Acid

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Lacto-Intensiv virkekompleks
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Vaskelotion Nr. 12

18 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
20 (62%)
4 stjerner
7 (21%)
3 stjerner
3 (9%)
2 stjerner
1 (3%)
1 stjerne
1 (3%)

32 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 18 anmeldelser på et andre språk.