Bioturm Sweet Promise Bodylotion Vanilje, 200 ml

Lett pleie med en sensuell, elegant duft

kr 129 kr 144 -10%

(kr 645 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Beskyttende og fuktighetsgivende
  • Absorberes raskt

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Mild forføring dusjsåpe vanilje, 200 ml

Bioturm Sweet Promise Bodylotion Vanilje, 200 ml kr 129 (kr 645 / l)
Bioturm Mild forføring dusjsåpe vanilje, 200 ml kr 69 (kr 345 / l)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Økologisk sheasmør, utvalgte oljer, betain og den himmelske vaniljearomaen gjør denne bodylotionen til en skikkelig velvære. Den tilbyr beskyttende og fuktighetsgivende egenskaper, absorberes raskt uten å etterlate fettete rester og etterlater huden myk og smidig.

Varenr.: BIT-739
Innhold: 200 ml
EAN: 4260026697394
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Duftnoter: Vaniljeaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Alcohol, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Betaine, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Glyceryl Stearat Citrat, Cetyl Palmitate, Sodium Stearoyl Glutamate, Polyglyceryl-3 Stearate, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Myristyl Myristate, Levulinic Acid, Sodium Polyphosphate, Parfum, Citrus Bergamia Peel Oil, Vanillin, Linalool, Linalyl Acetate, Limonene, Pinene, Coumarin

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Passende produkter
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Sweet Promise Bodylotion Vanilje

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder