Bioturm Solid dusj Vanilje-Tonkabønne Nr. 138, 100 g

Plastfritt dusjgelé til daglig bruk

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Svært drøy
  • pH-nøytral

Kjøpes ofte sammen med Bioturm 2-i-1 fast dusj & sjampo sandeltre, 100 g

Bioturm Solid dusj Vanilje-Tonkabønne Nr. 138, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Bioturm 2-i-1 fast dusj & sjampo sandeltre, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Med denne faste såpen blir dusjingen en opplevelse. Miksen av tonkabønne og vanilje omslutter kroppen med sin søte duft, mens huden renses skånsomt og grundig. Også pleien kommer i fokus – økologisk sheasmør og økologisk mandelmelk sørger for en behagelig myk og delikat hudfølelse. Plastfritt pakket og laget av rene plantebaserte ingredienser, er den faste dusjen ikke bare bra for huden, men sparer også verdifulle ressurser.

Bruk:

  • Skum opp den faste dusjen med vann og fordel det kremete skummet over hele kroppen.
  • Skyll grundig med vann og la såpestykket tørke godt etter hver bruk.
  • Velegnet for daglig bruk.
Varenr.: BIT-644
Innhold: 100 g
EAN: 4260026696441
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Søt, Vaniljeaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Citricacid, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract[1], Aqua, Cetearylalcohol, Dipteryx Odorata Seed Extract, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Aframomum Melegueta frøekstrakt, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Citrate, Sodium Chloride, CI 77492 (Iron Oxide), Sodium Myristoyl Glutamate, Aluminium Hydroxide, Parfum, Limonene, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Solid dusj Vanilje-Tonkabønne Nr. 138

9 anmeldelser på andre språk

3,6 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (45%)
4 stjerner
1 (9%)
3 stjerner
2 (18%)
2 stjerner
2 (18%)
1 stjerne
1 (9%)

11 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder