Bioturm Såpestykke uten såpe for sensitiv hud, 100 g

Renser og pleier hele kroppen

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager fra og med 16. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 28. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Svært mild rengjøring
  • Normaliserer hudens syrekappe
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Vaskelotion med dispenser Nr.12, 300 ml

Bioturm Såpestykke uten såpe for sensitiv hud, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Bioturm Vaskelotion med dispenser Nr.12, 300 ml kr 129 (kr 430 / l)
Totalpris: kr 228
Beskrivelse

Med dette såpefrie stykket blir selv sensitiv hud skånsomt renset og pleiet. Økologisk sheasmør gir intens fuktighet, mens den Lacto-Intensive virkekomplekset av økologisk myse normaliserer hudens syrekappe allerede under vask. For en behagelig hudfølelse.

Varenr.: BIT-635
Innhold: 100 g
EAN: 4260026696359
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Citricacid, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Whey (Molke)[1], Lecithin, Squalen, Sodium Cetearyl Sulfate, Vegetable Oil, Sodium Cocoyl Glutamat, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Aqua, Sodium Chloride

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om Lacto-Intensiv virkekompleks
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Såpestykke uten såpe for sensitiv hud

7 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
9 (75%)
4 stjerner
2 (16%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (8%)

12 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.