Bioturm Renseskum, 150 ml

Skånsom og grundig

kr 119 kr 133 -11%

(kr 793 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

7 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal og kombinert hud
  • Fjerner make-up og smuss
  • Gir fuktighet

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Tonic Nr.46, 150 ml

Bioturm Renseskum, 150 ml kr 119 (kr 793 / l)
Bioturm Tonic Nr.46, 150 ml kr 109 (kr 727 / l)
Totalpris: kr 228
Beskrivelse

Denne milde skummet renser med Aloe Vera og egner seg spesielt for normal og kombinert hud. Mens smuss og make-up fjernes grundig, blir huden tilført rikelig med fuktighet. I tillegg virker kombinasjonen av Lacto-Intensiv-kompleks og økologisk honning regenererende og pleiende.

Varenr.: BIT-628
Innhold: 150 ml
EAN: 4260026696281
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Skum
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: Kombinasjonshud, Normal hud
Egenskaper: Unisex
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Ansiktsrens (konsistens): Renseskum
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin, Alcohol, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Decyl Glucoside, Whey (Molke)[2], Mel (Honey)[1], Polyglyceryl -10 Laurate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Parfum, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Citricacid, Linalool

  1. fra egen økologisk birøkt
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Renseskum

2 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (40%)
4 stjerner
3 (60%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 2 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder