Bioturm Intimvask-gel Nr.26, 250 ml

For daglig pleie av det ytre intimområdet

kr 119 kr 133 -11%

(kr 476 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Naturlig beskyttelse av intimfloraen
  • Med Lacto-Intensiv-kompleks
  • pH-verdi < 5
  • Unisex Unisex

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Intim vaskegelé for menn nr. 28, 250 ml

Bioturm Intimvask-gel Nr.26, 250 ml kr 119 (kr 476 / l)
Bioturm Intim vaskegelé for menn nr. 28, 250 ml kr 119 (kr 476 / l)
Totalpris: kr 238
Beskrivelse

En intakt intimflora er et meget effektivt system av melkesyrebakterier som med sin sure pH-verdi gir optimal beskyttelse og dermed fungerer som en barriere mot fremmede bakterier. Når denne balansen forstyrres, enten på grunn av overdreven hygiene, for sterke rengjøringsprodukter eller andre faktorer som antibiotikabruk, graviditet, klorvann eller andre forhold, kan det føre til soppinfeksjoner og irritasjoner.

Dette er hvorfor intimvask-gelen er utviklet - den har et høyt innhold av melkesyrebakterier gjennom det velprøvde Lacto-Intensiv-komplekset, som bevarer den naturlige intimfloraen. I tillegg inneholder den ekstrakter av økologisk kamille og ringblomst.

Bruk:

  • For daglig rengjøring av det ytre intimområdet.
  • Perfekt for bruk på reise og under trening.
  • Rengjør intimområdet med gelen og skyll med vann.
  • For ytterligere pleie anbefales Intimsalven Nr.27.
Varenr.: BIT-126
Innhold: 250 ml
EAN: 4260026691262
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Intimpleie
Hudtype: Krevende hud, For alle hudtyper, Irritert hud, Sensitiv hud
Egenskaper: pH-hudnøytral, Unisex
Duftnoter: Duftnøytral
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Glycerin, Aqua, Whey (Molke)[1], Alcohol, Coco Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Decyl Glucoside, Lactic Acid, Glyceryl Oleate, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Citrus Bergamia Fruit Oil, Xanthan Gum, Propylene Glycol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. av vegetabilsk opprinnelse
Om Lacto-Intensiv virkekompleks
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Intimvask-gel Nr.26

150 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
190 (57%)
4 stjerner
109 (32%)
3 stjerner
24 (7%)
2 stjerner
4 (1%)
1 stjerne
5 (1%)

332 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 150 anmeldelser på et andre språk.