Bioturm Fast sjampo Repair, 100 g

Skjem bort på en helt naturlig måte

kr 99 kr 111 -11%

(kr 990 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For skadet hår
  • Reparerer og beskytter
  • For god kjemmelighet

Kjøpes ofte sammen med Bioturm Fast sjampo volum, 100 g

Bioturm Fast sjampo Repair, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Bioturm Fast sjampo volum, 100 g kr 99 (kr 990 / kg)
Totalpris: kr 198
Beskrivelse

Denne sjampoen er ideell for rensing av skadet hår. Økologisk sheasmør og økologisk jojobaolje tilfører fuktighet og pleier håret i dybden, mens lecitin reparerer og beskytter. For glatt hår og god kjemmelighet.

Varenr.: BIT-638
Innhold: 100 g
EAN: 4260026696380
Merke: Bioturm
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår
Egenskaper: Glutenfri, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Citricacid, Sodium C12-18 Alkyl Sulfate, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lecithin, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Cocoyl Glutamat, Vegetable Oil, Aqua, Sodium Chloride, Parfum, Lithospermum Erythrorhizon Root Extract, Limonene, Linalool, Geraniol

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Tyskland, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Bioturm Fast sjampo Repair

29 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
38 (84%)
4 stjerner
4 (8%)
3 stjerner
2 (4%)
2 stjerner
1 (2%)
1 stjerne
0 (0%)

45 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 29 anmeldelser på et andre språk.